Telemedycyna Polska liderem telekardiologii

Telemedycyna Polska S.A. to pionier i lider na polskim rynku w dziedzinie telekardiologii. Spółka dba o rozwój technik telemedycznych i wzrost zaufania zarówno pacjentów, jak i placówek medycznych to tej innowacyjnej dziedziny.

 

telemedycyna polska

W zakres usług Telemedycyny wchodzi

  • zdalna opieka zdrowotna, tzw.”telezdrowie” opierające się na prewencja i diagnostyce chorych na serce na odległość
  • telediagnostyka, gdzie diagnoza lekarska stawiana na podstawie multimedialnych danych medycznych przesyłanych za pomocą sieci telekomunikacyjnej i informatycznej

Prócz telekardiologii, spółka zajmuje się profilaktyką chorób serca. Dba o edukację społeczeństwa na temat zdrowego trybu życia, żywienia i  dbania o serce. Wynikiem tej misji społecznej jest ogólnokrajowa akcja społeczna Zadbaj o Swoje Serce, gdzie każdy może bezpłatnie wykonać badanie eks serca, skonsultować się z lekarzem kardiologiem, zapytać o dietę dla siebie, o to jak ma codziennie się odżywiać, aby jego serca jak i on sam było zdrowe.

Spółka jest właścicielem Przychodni Krdiologicznej Dzieci i Dorosłych Kardiofon w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 123a w budynku Millenium Plaza. Placówka oferuje standardowe konsultacje kardiologiczne polecanych kardiologów w Warszawie, porady internistyczne. Najmłodszych pacjentów przyjmują akredytowani kardiolodzy dziecięcy z Warszawy, którzy wykonują echo serca dziecka. Pacjenci z problemami z nadciśnieniem mogą skorzystać z konsultacji lekarza hipertensjologa. Lekarze realizują także wizyty domowe na terenie Warszawy. Placówka Kardiofon jest wyposażona w nowoczesny sprzęt do diagnostyki serca, wykonywane na nim są badania echo serca z kolorową funkcją dopplera, tradycyjne spoczynkowe ekg oraz ekg wysiłkowe oraz tygodniowy zapis zaburzeń rytmu serca metodą event holtera. Prócz badań serca w swojej ofercie przychodnia posiada również ponad 1000 różnych rodzajów badań krwi wykonywanych w specjalistycznym laboratorium.

Kardiofon wyposażony jest również w rozwiązania z zakresu telemedycyny tj. ekg z opisem, gdzie pacjent po wykonaniu badania otrzymuje natychmiastowy opis lekarza kardiologa, jego interpretację oraz zalecenie. Pacjentom chorym na serce oferujemy nadzór kardiologiczny 24h, dzięki któremu ich serce jest pod całodobowa kontrolą lekarza kardiologa.

Przychodnia realizuje także misję społeczną na wzór projektu Zadbaj o „Swoje Serce” Telemedycyny Polskiej pod nazwą „Mobilna Poradnia”. Akcja jest przeprowadzana lokalnie w Warszawie w największych centrach handlowych.

kardiofon-przychodnia

Share

Tagi: , , ,